Pronájem koloběžek

Koloběžky do města i do terénu

Půjčujeme koloběžky značky:
(nebojte se zeptat a domluvit si zkušební jízdu - určitě koloběžkám propadnete)

Kostka

Všechny koloběžky z nabídky firmy KOSTKA je u nás možné objendnat a zakoupit.

 

K zapůjčení na prodejně

Kostka HILL 3

KOSTKA HILL 3

Koloběžka KOSTKA HILL 3 je univerzální koloběžkou pro celou rodinu a pro každodenní použití. Svými rozměry a celkovou koncepcí je vhodnou koloběžkou nejen pro dospělé, ale i pro větší odrostlejší děti. Dokonale zpracovaná geometrie rámu (s důrazem na detail) dodává koloběžce vynikající jízdní vlastnosti, především ovladatelnost a stabilitu a to i při vyšších rychlostech. Dosažení lepší ovladatelnosti ocení každý zvláště při průjezdu městem. Optimálně zvolená tuhost rámu zajišťuje dostatečný jízdní komfort na široké škále povrchů. Na obratné koloběžce HILL 3 je možné podniknout kratší i delší turistické výlety vedené po zpevněných i nezpevněných cestách. Hravě si poradí i s lesními cestami a mírným terénem. Výhodou koloběžky KOSTKA HILL 3 jsou její menší rozměry, proto dobře poslouží i v přeplněném městském provoze.

Kostka STREET FOLD

KOSTKA FOLD

KOSTKA STREET FOLD je koloběžkou s 16ti palcovými koly disponující menší geometrií, což zlepšilo i její celkovou skladnost. Celá koncepce je postavena na kratším nášlapu a minimálním ofsetu, což zaručuje výbornou obratnost. Koloběžka je nejen obratná, ale i velmi rychlá. Zkrácený nášlap neomezil prostor pro jezdce - nabízí dostatek místa pro pohodlný pohyb a odraz. Nášlap je ze spodní strany podvařen a zpevněn výztuhou ve tvaru podkovy. Provedená inovace zajišťuje nejen vyšší tuhost rámu, ale současně i chrání jeho nejvíce namáhané místo při styku s nerovností. Rychlou a pohodlnou jízdu dosahuje STREET FOLD díky nábojům na průmyslových ložiscích, dvoukomorovým ráfkům a plášťům Schwalbe Marathon Racer. Příjemnému pocitu z jízdy velmi přispěla celková geometrie a zvýšená tuhost rámu. Proto je STREET dokonale obratný městský model, ale současně rychlý dravec.

Kostka TOUR MAX

KOSTKA TOUR MAX

KOSTKA TOUR MAX odpovídá náročným požadavkům pro delší turistiku včetně výletů po nezpevněných cestách. Díky 26 palcovému přednímu kolu snáze překonává nerovnosti, současně je zajištěno vynikající vedení jízdní stopy. Snadná ovladatelnost i ve vysokých rychlostech je dána geometrií rámu. Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámů a vidlic, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoukomorových ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Ceník půjčovného

koloběžka
1-2 dny
3-4 dny
5-7 dní
více dní
TOUR MAX
200,-/den
150,-/den
100,-/den
dohodou
HILL 3
200,-/den
150,-/den
100,-/den
dohodou
STREET
200,-/den
150,-/den
100,-/den
dohodou
KID mini
150,-/den
115,-/den
80,-/den
dohodou
 

Půjčovní řád

Kauce

Na zapůjčené vybavení je vybírána kauce 3000,- Kč, která je vratná při navrácení zapůjčeného vybavení. V případě poškození, ztráty či odcizení zapůjčeného vybavení bude tato kauce použita na úhradu vzniklých škod.

Směrnice

1. Vybavení se půjčuje na dobu předem dohodnutou mezi půjčovnou a zákazníkem proti zákazníkem předloženému OP. Výše půjčovného je vypočítána dle aktuálního ceníku nebo dohodou.
2. Zápůjčné je splatné předem při vyzvednutí vybavení. V případě opožděného vrácení předmětu nájmu bude nájemci účtována pokuta ve výši dvojnásobku sjednané ceny za jeden zápujčný den. Zároveň je nájemce povinen uhradit půjčovně škody, které ji prokazatelně vznikly v důsledku pozdního vrácením zapůjčeného vybavení.
3. Za jeden zápujční den se považuje takový den, ve kterém měl zákazník lyžařské vybavení v držení déle než 8 hodin, minimálně se však účtuje cena za dva zápujční dny.
4. Půjčovna je povina předat zapůjčené vybavení zákazníkovy ve stavu způsobilém k řádnému užívání a seznámit zákazníka s obsluhou zapůjčeného vybavení.
5. Zákazník musí být předem seznámen s půjčovním řádem a s výší půjčovného.
6. Zákazník nemá právo (není-li dohodnuto jinak) zapůjčené vybevení přenechat k užívání třetí osobě.

Zákazník je povinen:
a. Při převzetí zapůjčeného vybavení se přesvědšit o jeho stavu.
b. Seznámit se s půjčovním řádem a tento dodržovat.
c. Vrátit zapůjčené vybavení řádně očištěné a dále v provozuschopném stavu odpovídajícímu běžnému opotřebení. V opačném případě mu bude účtována pokuta dle rozsahu znečištění a poškození.
d. V případě poškození zapůjčeného vybavení dohodnout se s půjčovnou na opravě, která bude zákazníkem uhrazena.
e. V případě zničení či ztráty zapůjčeného vybavení zaplatit půjčovně náhradu ve výši ceny zapůjčeného vybavení v den zapůjčení.

Rezervace

Vybavení je možné si rezervovat. Při rezervaci je zákazník povinen složit zálohu ve výši 50% sjednané koncové ceny za zapůjčení. V případě zrušení rezervace je záloha vratná v případě, že se tak stane minimálně 2 dny před plánovanou zápujčkou.

Poznámka: Seznámení s půjčovním řádem potvrzuje zákazník
svým podpisem na příjmovém dokladu o zápůjčce.

© 2018 Skiservis Říčany - Všechna práva vyhrazena | Validní HTML 4.0 Transitional / CSS Level 3